Kontakt

airsonett_logg

Airsonett AB
Metallgatan 2E
262 72 Ängelholm

E-post: info@airsonett.eu

Bolagets säte: Ängelholm
Registreringnummer: Airsonett AB 556823-9577
Momsregistreringsnummer  SE556823957701

Fakturaadress:
Airsonett AB
Metallgatan 2E
262 72 Ängelholm

____________________________________________________________

Kontaktpersoner

Per Persson, VD
per.persson@airsonett.eu, tel 0736 005 990

Jonas Båghammar, Chef Distributörer och Affärsutveckling
jonas.baghammar@airsonett.eu, tel: 0703 796 945

Pål Svensson, Forskningschef
pal.svensson@airsonett.eu, tel: 0431 40 25 33

Christian Diné, Tillförordnad Regulatory Affairs och Kvalitetschef
christian.dine@airsonett.eu, tel: 070 3790280

Johan Wennerholm, Ekonomichef
jwm@nisab.se, tel: +46 (0)76-868 75 40

Linda Berndtsson, Produktionschef
linda.berndtsson@airsonett.eu, tel: 0431 40 24 70

Ann-Marie Tindberg, Medicinsk Chef
ann-marie.tindberg@airsonett.eu, tel: 0706 032 160

Annica Anderberg, Kommunikationschef
annica.anderberg@airsonett.eu, tel: +44 7787 123 556

Hans Pettersson, Försäljning Stockholm och norra Sverige
hans.pettersson@airsonett.eu, tel: 0706 658 389

Mikael Schreiber, Försäljning Götaland och södra Sverige
mikael.schreiber@airsonett.eu, tel: 0701 426 256
____________________________________________________________

Hitta till oss

Med bil: Tag E20, avfart mot Höganäs. Följ skyltarna mot Exit 33,
Trafikplats Norra Varalöv (väg 112). Sväng höger i rondeller till väg 107 mot Ängelholm.
Kör rakt fram i nästa rondell till Helsingborgsvägen. Efter ca 300 meter, sväng höger in
på Metallgatan. Airsonetts lokaler ligger på Metallgatan 2E.

Med tåg: Närmaste tågstation är Ängelholm.

Med flyg: Närmaste nationella flyplats är Ängelholm/Helsingborg.
Närmaste internationella flygplats är Malmö Airport (Sturup) och Kastrup i Köpenhamn.

X

Kontakta oss

Kontakta oss